Concerts

Rikko koncertprogrammas bērnudārzos un sākumskolās (Programmu garums – 40 min.)

“Vienās kamanās ar Vecīti”

Tēlains ceļojums pa daudzām valstīm(Zviedrija, Anglija, ASV, Vācija, Austrija, Latvija), kurās dažādi svin Ziemassvētkus – dzied dažādas dziesmas, dejo dažādas dejas, dažādi svin Jēzus piedzimšanu. Koncerta “ceļojumā” tiek iesaistīta auditorija (piem. Anglijā pilī visi dejo menuetu, ASV-iet meklēt Dievu utt.) Izmantotas dažādu tautu Ziemassvētku dziesmas. Pavadījumi ierakstos, kā arī dažas dziesmas Rikko pavada uz ģitāras.

“Apkārt pasaulei”

Tēlains ceļojums apkārt bērna fantāziju pasaulei ar pasakas palīdzību. Jau ar pirmo dziesmu bērni tiek aktīvi iesaistīti dialogā, ar ceturto dziesmu – līdzdejošanā. Spēlē, dzied, stāsta un tēlo Rikko.

“Pastaiga pa peļķēm”

Programma veidota pēc amerikāņu skolu mūzikas stundu parauga, saistot publikas līdzdarbošanos ar mākslinieka priekšnesumiem. Teicams kontakts ar auditoriju. Publika līdzi dzied, dejo, seko līdzi muzikālām mīklām (slēpšanās zem sēnes, lekšana kā ķenguriņš u.c.). Pavadījumi uz ģitāras un ierakstos. Dzied un spēlē Rikko.

“Opera par pārvēršanos”

Koncerts. Muzikāli tēlains ceļojums uz “lielo mūzikas zemi”. Viegli saprotamā veidā, iesaistot bērnus, dziedam sketu un improvizācijas. Iestudējam rokoperu ar pārvēršanos. Beigās kopējā bānītī braucam cauri mūzikas džungļiem uz mājām.

3132koncerti

 

Rikko koncertprogrammas pamatskolām un vidusskolām. (Programmu garums 45 min.)

“Ceļojums pa Ameriku”

Muzikāli tēlains ceļojums uz ASV, iepazīšanās ar afroamerikāņu kultūras muzikālo mantojumu ( spiričueli, skets, roka balāde ). Programma balstīta uz džeza improvizācijas bāzes. Tas tiek darīts viegli saprotamā veidā, iesaistot auditoriju.Auditorija līdzi dziedot sketu un improvizācijas, iemācās dažu labu amerikāņu slenga izteicienu. Šī programma radusies pēc turnejas ASV ar džeza projektu ( pēc Vācijas tūres ar džeza trio “DISKOMFORTS”, Rikko tika atzīts par labāko 1991.g.džeza basģitāristu un sketa improvizatoru Vācijā – kritika avīzē “Augsburger Algemaine”).

“Poēzijas Megamix”

Mūsdienīga dzejas kompozīcija miksēta ar industriālās deju mūzikas ritmiem. Kompozīcijā iekļautas Rikko jaunākās dziesmas. Izmantoti unikāli skaņu efekti. Dzied, sketo (improvizācija ar balsi), repo un tēlo Rikko.

“Apkārt pasaulei”

Programmas koncepcija radusies ārzemju koncertbraucienu iespaidā. Tēlains ceļojums apkārt savai pasaulei ar pasakas palīdzību izaug no mazajām dziesmiņām (deja ar knābjiem) līdz mūsdienīgiem ritmiem (MAMBO N 5; WE WILL ROCK JOU).Izmantotas D.Robules, Rikko un ārzemju komponistu dziesmas. Kustības un dziesmas tiek ātri iestudētas un izpildītas kopā ar auditoriju.

“Vienās kamanās ar Vecīti”

Tēlains ceļojums pa daudzām valstīm (Zviedrija, Anglija, ASV,Vācija, Austrija, Latvija), kurās dažādi svin Ziemassvētkus-dzied dažādas dziesmas, dejo dažādas dejas, dažādi svin Jēzus piedzimšanu. Koncerta “ceļojumā” tiek iesaistīta auditorija (piem. Anglijā pilī visi dejo menuetu, ASV – iet meklēt Dievu utt.) Izmantotas dažādu tautu Ziemassvētku dziesmas.

Koncerts – karaoke “MILJONĀRS” (mazākiem) vai “TUVU, TUVU” (lielākiem)

Skaudras mīlestības interpretācija dziesmu saspēlē ar auditoriju. Filozofisks piesitiens. Deju mūzikas nianse.Fragments no izrādes. 3 solistu, Rikko un kora (auditorija) improvizācija. (Rikko + 3 brīvi mikrofoni). Pavadījumi-ģitāra + miksetie-cd. Beigās – Jūsu mācību iestādes “Talantu fabrikanti”. Visiem vecumiem.

Koncerts – karaoke “NOĶEROT VĒJU”

Rikko + 3 brīvi mikrofoni. Vēl spraigāks un dinamiskāks par iepriekšējo. Jaunieši sāk piedziedāt jau ar otro koncerta dziesmu.