Atsauksmes

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 13 reviews
by Linda on RIKKO Lelles

2019. gada 20. februārī Jaunsātu Tautas namā viesojās Ēriks Balodis ar izrādi "Pasaka par sniedziņu". Izrādē tika iesaistīti bērni ar dziedāšanu un kustībām. Izrāde bija izglītojoša un mācīja būt mīļiem.
Mūsu kolektīvs ir pārsteigts par to, kā viens cilvēks to spēj paveikt - vienlaicīgi strādāt ar vairākām lellēm, muzicēt un mainīt skatuves dekorācijas.
Mums ļoti patika!

by Lažas skolas kolektīvs on RIKKO Lelles

PALDIES par izglītojošu izrādi bērniem "Sniegavīru sirds", kura atkal patīkami pārsteidza ar noformējumu, gaismām, leļļu tēliem un mūziku.
Gaidīsim atkal!
Lažas skolas kolektīvs.

by Kristīne Ziņģīte-Otisone on RIKKO Lelles

Paldies Ērikam Balodim un Rikko lellēm par ciemošanos Rīgas Imantas vidusdkolā ar izrādi "Sniegavīri"! Iemācījāmies, ka arī sniegavīru krūtīs pukst silta, līdzjūtīga sirds. Dzīvē labāk draudzēties nevis strīdēties! Būsim iejūtīgi viens pret otru! Izrāde beidzās ar jautru pikošsnos. 1.-3.klašu skolēniem ļoti patika. Gaidīsim jaunas izrādes!

by Iveta Priede on RIKKO Lelles

Latviešu biedrība Norvēģijā, Oslo no sirds pateicas brīnišķīgajam māksliniekam Ērikam par lielisko bērnu izklaides programmu Kastaņa skoliņas 10 gadu Jubilejā!! Ērik, Jūs esat nepārspējams meistars radīt priekpilnu un atraktīvu atmosfēru! Noteikti gaidīsim Jūs atkal viesos Norvēģijā - HJERTELIG VELKOMMEN TILBAKE IGJEN! :)

by Latviešu biedrība Norvēģijā on RIKKO Lelles

LBN saka lielu PALDIES par Jūsu veikumu Oslo latviešu - Kastaņa skoliņas 10-gades svinībās! Jūs mūs visus pārsteidzāt ar savu talantu noturēt kā bērnu, tā pieaugušo uzmanību tik ilgu laiku, kā arī ar savu spēju aizraut publiku un likt visiem azartiski darboties līdzi! Milzīgs paldies! Noteikti tiksimies atkal! LBN vadītāja Ieva Melbārde

by Marlēna on RIKKO Lelles

Teātris bija ļoti interesants, varēja pasmieties.Liels paldies par priekšnesumu Cieceres internātpamatskolā!!

by Ilva on RIKKO Lelles

Bija jauki paskatīties šo priekšnesumu bija loti pozitivs un jauks, pamācoš!! Paldies par uzvedumu Cieceres internatpamatskola!

by Iveta on RIKKO Lelles

Liels paldies par Ziemsvētku balli mūsu uzņēmuma bērniem. Visi-gan mazie, gan lielie bija sajūsmā! Ļoti patika Jūsu ģitāras spēle, dziesmas, iepriekš neredzētas rotaļas. Katram pievērsta uzmanība, iesaistījāt ne tikai pašus mazākos, bet nemanot arī lielos, radot ļoti labu noskaņojumu visiem!!

by Arta on RIKKO Lelles

Ķiplociņš ar dinozauriem ir bezgala mīļa, atraktīva un dzīvespriecīga izrāde- patiks gan bērniem, gan pieaugušajiem! Paldies par smaidpilnajiem brīžiem :)

by Aija on RIKKO Lelles

Ļoti pozitīvas, pamācošas un interesantas izrādes par Ķiplociņu, kurās tiek iesaistīti bērni rotaļās un dziesmās. Mazie skatītāji iegūst pirmās iemaņas par draudzību, pieklājību, tīrību...un ir sajūsmā par Ķiplociņu un viņa draugiem. Liels paldies par iespēju noskatīties izrādes un par labi pavadīto laiku!

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»