Atsauksmes

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

RIKKO Lelles
Average rating:  
 23 reviews
by Aija on RIKKO Lelles

Paldies par jauko izrādi "Gliemezīša piedzīvojumi Lieldienās"! Mūsu skolas skolēniem tā ļoti patika, jo sižets saprotams, lelles košas, varējām līdzi dziedāt, izkustēties. Saturiski - pamācoša, saistīta ar Lieldienām. Apbrīnojams ir šo leļļu saimnieks - pilnīgi neticami, ka to dara viens cilvēks! Paldies! Gaidīsim atkal ciemos!

by Solvita on RIKKO Lelles

Iepriekšējo atsauksmi par digitālo izrādi "Ziemeļos pie vecīša" sūtīja pedagogi (Solvita, Eva, Aiga un Dace) no Liepājas Ezrekrasta sākumskolas. Uz tikšanos!

by Solvita, Eva, Aiga, Dace on RIKKO Lelles

Sirsnīgs jo sirsnīgs paldies, Ērik! Digitālā izrāde "Ziemeļos pie vecīša" bija krāšņa, piedzīvojumiem bagāta gan tēlu un saturu, gan specifektu ziņā. Šie elementi piesaistīja bērnu uzmanību, radīja īstenības momentu un klātesamību. Ļāva bērniem saturu izdzīvot līdzi, dziedāt, dejot, kustēties un baudīt. Saturs kā vienmēr ar pamācošu elementu, interesanti, daudzveidīgi tēli. Lielisks nobeigums, kur bērniem bija iespēja ieraudzīt Tevi kā mākslinieku, kurš viens tiek galā ar visiem tēliem un spēj mūs visus ievilkt piedzīvojumu pasaulē.

Žēl, ka Tevi nevar satikt skolas somas ietvaros, jo, mūsuprāt, Tavas izrādes ir perfekti nostrādātas, atbilst konkrētam vecumposmam, ļauj tās katram aktīvi izjust, ir atbilstošs izrādes garums. Vienvārd sakot - īsta profesionalitāte, kura dažkārt nestāv blakus citām izrādēm, ko piedāvā skolas somas ietvaros. Tā tik turpināt! Paldies par dāvāto prieku! Uz tikšanos! Lai iedvesmojošs un radošs nākamais gads!

by Ligita Dambe on RIKKO Lelles

Paldies Ērikam Balodim par mūsdienīgu pieeju, rodot iespēju bērniem noskatīties leļļu izrādi digitālā variantā! Rādot izrādi uz lielā ekrāna, bērni piedzīvo klātesamības sajūtu, dzied, dejo, aktīvi darbojas līdzi, kā īstā izrādē. Paldies par bērniem sagādāto prieku!

by PII Teiksma on RIKKO Lelles

Paldies režisoram, mūzikas un tekstu autoram un lieliskam aktierim, Ērikam Balodim par digitalizētām leļļu izrādēm!!! Tagad ir visas iespējas izvēlēties tematiski aktuālu izrādi un pasākums var sākties, arī attālināti. Tā tiešām ir brīnišķīga iespēja.

by Ineta Tunne on RIKKO Lelles

Paldies par brīnišķīgu iespēju noskatīties izrādi "Opīša buča" mūsdienīgā- digitālā variantā, jo paši šajā laikā. Varējām ātkārtoti vērot varoņu piedzīvojumus to noskatoties vairākas reizes, baudīt pozitīvas emocijas, iemācīties dziesmiņas un ieraudzīt grāmatas lasīšanas vērtību. Lai izdodas tik pat emocionāli, muzikāli un radoši turpināt šo virzienu!

by Ineta Tunne on RIKKO Lelles

Mūsu izglītības iestādē ir brīnišķīga jauna pieredze- noskatījāmies izrādi "Opīša buča" digitālā variantā. Bērni varēja to vērot vairākas reizes, atkārtoti baudīt pozitīvas emocijas, iemācīties dziesmiņas un saskatīt grāmatu lasīšanas vērtību. Paldies par mūsdienīgu iespēju baudīt kultūras pasākumu šajā laikā. Lai izdodas emocionāli un radoši to turpināt!

by Durbes PII "Ābolītis" on RIKKO Lelles

Durbes pirmsskolas izglītības iestādes "Ābolītis" kolektīvs pateicas māksliniekam Ērikam Balodim gan par profesionalitāti mūzikas un režijas jomā, gan pedagoģijā. Mākslinieks pie mums ciemojies jau vairākas reizes. Apbrīnojami kā katrā izrādē, mākslinieks spēj apvienot izglītībā aktuālus jautājumus ar bērniem tuvām, saprotamām tēmām. Lai izdodas arī turpmāk iepriecināt un izglītot bērnus šādā veidā! Gaidīsim atkal ciemos!

by Jolanta Saukante on RIKKO Lelles

Liepājas pirmsskolas izglītības iestāde "Mazulītis" pateicas māksliniekam Ērikam Balodim par brīnišķīgo izrādi "Pasaka par Latviju." Saturiski bagāta, idejiski nozīmīga, svarīgiem personāžiem un pozitīvu mūziku bagāta izrāde Autors ir radījis savu radošo darbu, kurš ne tikai izklaidē bērnus, bet māca mīlēt savu valsti.Lai daudz radošu ieceru un izdošanos it visā!

by Jolanta on RIKKO Lelles

Paldies par saturiski bagāto, idejiski nozīmīgo un brīnišķīgu dziesmu caurvīto izrādi bērniem "Pasaka par Latviju.". Novēlam, māksliniekam Ērikam Balodim daudz radošu ieceru un izdošanos it visā !

Liepājas PII "Mazulītis"

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»