Atsauksmes

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

RIKKO Lelles
Average rating:  
 18 reviews
by Ineta Tunne on RIKKO Lelles

Paldies par brīnišķīgu iespēju noskatīties izrādi "Opīša buča" mūsdienīgā- digitālā variantā, jo paši šajā laikā. Varējām ātkārtoti vērot varoņu piedzīvojumus to noskatoties vairākas reizes, baudīt pozitīvas emocijas, iemācīties dziesmiņas un ieraudzīt grāmatas lasīšanas vērtību. Lai izdodas tik pat emocionāli, muzikāli un radoši turpināt šo virzienu!

by Ineta Tunne on RIKKO Lelles

Mūsu izglītības iestādē ir brīnišķīga jauna pieredze- noskatījāmies izrādi "Opīša buča" digitālā variantā. Bērni varēja to vērot vairākas reizes, atkārtoti baudīt pozitīvas emocijas, iemācīties dziesmiņas un saskatīt grāmatu lasīšanas vērtību. Paldies par mūsdienīgu iespēju baudīt kultūras pasākumu šajā laikā. Lai izdodas emocionāli un radoši to turpināt!

by Durbes PII "Ābolītis" on RIKKO Lelles

Durbes pirmsskolas izglītības iestādes "Ābolītis" kolektīvs pateicas māksliniekam Ērikam Balodim gan par profesionalitāti mūzikas un režijas jomā, gan pedagoģijā. Mākslinieks pie mums ciemojies jau vairākas reizes. Apbrīnojami kā katrā izrādē, mākslinieks spēj apvienot izglītībā aktuālus jautājumus ar bērniem tuvām, saprotamām tēmām. Lai izdodas arī turpmāk iepriecināt un izglītot bērnus šādā veidā! Gaidīsim atkal ciemos!

by Jolanta Saukante on RIKKO Lelles

Liepājas pirmsskolas izglītības iestāde "Mazulītis" pateicas māksliniekam Ērikam Balodim par brīnišķīgo izrādi "Pasaka par Latviju." Saturiski bagāta, idejiski nozīmīga, svarīgiem personāžiem un pozitīvu mūziku bagāta izrāde Autors ir radījis savu radošo darbu, kurš ne tikai izklaidē bērnus, bet māca mīlēt savu valsti.Lai daudz radošu ieceru un izdošanos it visā!

by Jolanta on RIKKO Lelles

Paldies par saturiski bagāto, idejiski nozīmīgo un brīnišķīgu dziesmu caurvīto izrādi bērniem "Pasaka par Latviju.". Novēlam, māksliniekam Ērikam Balodim daudz radošu ieceru un izdošanos it visā !

Liepājas PII "Mazulītis"

by Linda on RIKKO Lelles

2019. gada 20. februārī Jaunsātu Tautas namā viesojās Ēriks Balodis ar izrādi "Pasaka par sniedziņu". Izrādē tika iesaistīti bērni ar dziedāšanu un kustībām. Izrāde bija izglītojoša un mācīja būt mīļiem.

Mūsu kolektīvs ir pārsteigts par to, kā viens cilvēks to spēj paveikt - vienlaicīgi strādāt ar vairākām lellēm, muzicēt un mainīt skatuves dekorācijas.

Mums ļoti patika!

by Lažas skolas kolektīvs on RIKKO Lelles

PALDIES par izglītojošu izrādi bērniem "Sniegavīru sirds", kura atkal patīkami pārsteidza ar noformējumu, gaismām, leļļu tēliem un mūziku.

Gaidīsim atkal!

Lažas skolas kolektīvs.

by Kristīne Ziņģīte-Otisone on RIKKO Lelles

Paldies Ērikam Balodim un Rikko lellēm par ciemošanos Rīgas Imantas vidusdkolā ar izrādi "Sniegavīri"! Iemācījāmies, ka arī sniegavīru krūtīs pukst silta, līdzjūtīga sirds. Dzīvē labāk draudzēties nevis strīdēties! Būsim iejūtīgi viens pret otru! Izrāde beidzās ar jautru pikošsnos. 1.-3.klašu skolēniem ļoti patika. Gaidīsim jaunas izrādes!

by Iveta Priede on RIKKO Lelles

Latviešu biedrība Norvēģijā, Oslo no sirds pateicas brīnišķīgajam māksliniekam Ērikam par lielisko bērnu izklaides programmu Kastaņa skoliņas 10 gadu Jubilejā!! Ērik, Jūs esat nepārspējams meistars radīt priekpilnu un atraktīvu atmosfēru! Noteikti gaidīsim Jūs atkal viesos Norvēģijā - HJERTELIG VELKOMMEN TILBAKE IGJEN! :)

by Latviešu biedrība Norvēģijā on RIKKO Lelles

LBN saka lielu PALDIES par Jūsu veikumu Oslo latviešu - Kastaņa skoliņas 10-gades svinībās! Jūs mūs visus pārsteidzāt ar savu talantu noturēt kā bērnu, tā pieaugušo uzmanību tik ilgu laiku, kā arī ar savu spēju aizraut publiku un likt visiem azartiski darboties līdzi! Milzīgs paldies! Noteikti tiksimies atkal! LBN vadītāja Ieva Melbārde

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»