Mūzikls – seriāls “Ķiplociņš”

Katru sēriju ir iespējams pasūtīt un noskatīties neatkarīgi no secības.

1. “Ķiplociņa piedzīvojumi pilsētā”  Lejupielādēt afišu

Jautru piedzīvojumu muzikāls stāsts par Ķiploka – Ķiplociņa dēkām pa ceļam uz kino. Lielajā pilsētā pareizi šķērsot ielu krustojumus un izvēlēties draugus palīdzēs paši mazie skatītāji. Bērni iesaistās arī dejās. Beigās Ķiplociņš ar draugiem saprot, ka jāiet uz skolu mācīties.
Izrādē skartās tēmas:
– ēšanas paradumi; – datora sliktā ietekme; – satiksmes drošība un draudzība.

Lomās – 8 roku lelles: Ķiploks-Ķiplociņš, Redīsiņš, Bietīte, Kāposts, Gudrais Ķirbis, meitene Cola, Čipsi, Dators.

Fragments no izrādes

2. “Ķiplociņš iet uz skolu”  Lejupielādēt afišu

Jautru piedzīvojumu muzikāls stāsts – turpinājums par Ķiploka – Ķiplociņa piedzīvojumiem skolā. Uzzināsim, kā notiek stundas skolā (gadalaiku stunda, mīklu minēšanas stunda, par zvēriņiem, angļu valoda, starpbrīdis…). Tam traucēs un visus piemānīs ( un beigās aizsūtīs uz Lielveikalu) meitene Cola, Čipsi un Dators. Bērni piedalās stundās – dzied līdzi un iesaistās dejās, kā arī parāda lellēm, cik viņi ir draudzīgi.

Izrādē skartā tēma: …Kāpēc mānīties ir slikti…

Izrādē darbojas 8 roku lelles. Lomās – Ķiploks-Ķiplociņš, Redīsiņš, Bietīte, Kāposts, Skolotājs Ķirbis, meitene Cola, Čipsi, Dators.

Fragments no izrādes

3. “Ķiplociņš lielveikalā”  Lejupielādēt afišu

 

Ķiploka – Ķiplociņa dēkas Lielveikalā. Uzzināsim, kā cīnīties pret mikrobiem. Pārdevējs piedāvās visu ko, taču – kuri ir īstie draugi – Ķiplociņam palīdzēs saprast paši mazie skatītāji. Pat tad, kad Ķiplokspiedis ir pavisam tuvu un, šķiet, vairs nav cerību Ķiplociņam izglābties, nāk palīgā Mazais Dinozaurs, un aizved Ķiplociņu sev līdzi uz džungļiem.
Izrādē skartās tēmas – Kāpēc jāmazgā rokas un jātīra zobi, kāpēc nevajag visu, ko piedāvā pārdevējs, kā atšķirt draugus.

Izrādē darbojas 18 roku lelles – Ķiploks-Ķiplociņš, Redīsiņš, Bietīte, Kāposts, Gudrais Ķirbis, meitene Cola, Čipsi, Dators, Pārdevējs, 3 Končiņas, Čupačups, 3 Mikrobi, Ķiplokspiedis, Mazais Dinozaurs.

Fragments no izrādes

4. “Ķiplociņš pie Dinozauriem”  Lejupielādēt afišu

 

Ķiplociņa piedzīvojumi džungļos. Mazais Dinozaurs izglābis Ķiplociņu no Ķiplokspieža zobiem Lielveikalā, uzaicina pie sevis džungļos. Tur Ķiplociņš iepazīst gan labo (Dinozaura māmiņa), gan slikto (Pūķa uzbrukums). Šoreiz sprukās nonāk Mazais Dinozaurs. To, ka jāiet draugam palīgā, Ķiplociņam priekšā pateiks paši mazie skatītāji. Beigās Ķiplociņš saprot, ka pasaule nav taisnīga. Lai to mainītu, viņš sameklē Īsto Burvi, kurš aizbur Ķiplociņu uz Austrumiem…
Izrādē skartās tēmas – kāpēc jāklausa māmiņa… kurš jāklausa, kad māmiņas nav blakus… drošība džungļos… draudzība un taisnīgums.

Piedalās 9 roku lelles – Ķiploks-Ķiplociņš, Mazais Dinozaurs, Dinozaura Māmiņa, Pūķis, Žirafe, Pērtiķēns, Vardīte, Vārna, Labais burvis.

Fragments no izrādes

5. “Ķiplociņš pie Austrumu Burvjiem”  Lejupielādēt afišu

 

Turpinājums Ķiploka – Ķiplociņa dēkām pie Austrumu Burvjiem. Ķiplociņš vēlas uzburt labāku pasauli – bez naida un varmācības. Draugs Kamielēns Ķiplociņu aizved pie visiem Burvjiem pēc kārtas, taču Burvju trūkumu dēļ arī viņu zemē nav „kārtības”. Ir aizmirsti galvenie buramvārdi. Ķiplociņš visādu pārpratumu rezultātā tos uzzin (bērni pasaka priekšā), taču Raganiņa Lielās Buršanas buramvārdu beigās nožagojas, kā rezultātā Ķiplociņš tiek aizburts Kosmosā…

Izrādē skartās tēmas – kāpēc spļaudīties ir nepieklājīgi… kā ieviest kārtību… kuri ir galvenie burvju vārdiņi…

Lomās 9 roku lelles– Ķiploks-Ķiplociņš, Kamielēns, Viltīgā Čūska – Čūskiņa, Labais burvis, Burvis – Solītājs, Gudrā Galva, Pūķis, Vardīte, Raganiņa – Burve.

Fragments no izrādes

6. “Ķiplociņš Kosmosā”  Lejupielādēt afišu

 

Ķiplociņš, kuram pa pēdām seko Vardīte (noburtais Sliktais Dinozaurs), Burvju paviršās buršanas dēļ lido Kosmosā. Tur viņš saprot, cik daudz un dažādas planētas ir kosmosā. Taču zemes netikumus joprojām grib mainīt … Kosmisko Mikrobu iespaidā Ķiplociņš nolaižas uz Slinkuma planētas. Tur viņš nokļūst Lielā Sliņķa varā un uzzin par Atkrituma izraisīto ļaunumu. Kosmiskais Ķirbis atklāj Noslēpumu. Ticis vaļā no Slinkuma un attīrījis planētu no Atkrituma un Mikrobiem, Ķiplociņš atsperās un ielec… okeānā.
Izrādē skartās tēmas – slinkuma sliktā ietekme… – kā neradīt sev apkārt atkritumus… – kā tikt vaļā no sliktiem paradumiem…
Lomās 9 roku lelles– Ķiploks-Ķiplociņš, Vardīte, 3 Kosmiskie Mikrobi, Lielais Sliņķis, Kosmiskais Tārpiņš, Kosmiskais Ķirbis, Atkritums.

Fragments no izrādes

7. “Ķiplociņš okeānā”  Lejupielādēt afišu

Iekritis Okeānā, Ķiplociņš ierauga zemūdens skaisto un „ideālo” pasauli. Drīz vien viņš pārliecinās par pretējo – visus Okeāna iemītniekus savā varā tur milzu Astoņkājis. Ķiplociņš sadraudzējas ar Delfīnu, kurš izstāsta leģendu par Astoņkāji. Visi kopā viņi atdod Astoņkājim spēju sajust mīlestību… Ķiplociņš pēkšņi saprot, ka viņš ir vajadzīgs draugiem uz zemes, un dodas atpakaļ uz mājām.
Izrādē skartās tēmas – arī ideālajā pasaulē ir nepilnības… – draudzība ir arī pienākums… – mīlestība ir vajadzīga visiem…
Lomās 9 roku lelles– Ķiploks-Ķiplociņš, Astoņkājis, Delfīns, Vardīte, Jūras Zirdziņš, Zelta Zivtiņa, Pērļu Gliemežnīca, Koraļļu Karalis, Melnā Haizivs.

Fragments no izrādes

8. “Uz pirātu kuģa”  Lejupielādēt afišu

Okeānā Ķiplociņš atrod zemūdens draugus. Sadraudzējies ar Astoņkāji, viņš uzzin, ka uz zemes to gaida draugi – dārzeņi. Viņš atvadās no okeāna iemītniekiem, atsperās lai iznirtu un nokļūst uz pirātu kuģa. Pirāti ir sagūstījuši Ziemassvētku Vecīti. Viņiem padomā vēl kas briesmīgāks – atņemt bērniem Ziemassvētkus…
Ķiplociņam nāks palīgā okeāna iemītnieki.

Izrādē skartās tēmas:
– Sliktie darbi – tas ir slikti…
– Svētkus nedrīkst atņemt…
– Draugiem jāpalīdz…

Lomās 9 roku lelles– Ķiploks-Ķiplociņš, Astoņkājis, Delfīns, Zelta Zivtiņa, Pirāts Kapteinis, Kapteiņa Papagailis, Pirāts Bocmanis, Čipši, Ziemassvētku Vecītis.

Fragments no izrādes

9. “Ziemeļos pie Ziemassvētku Vecīša”  Lejupielādēt afišu

Ķiplociņš kopā ar Ziemassvētku Vecīti dodas uz Ziemeļiem. Tā kā Vecītis ir aizkavējies, tad Ķiplociņš vēlas tam palīdzēt. Ieradušies dāvanu fabrikā, tie pievienojas čaklajiem rūķiem un darbu vadītājam Trollim.

Lai tomēr svētki nenotiktu un dāvaniņas dabūtu sev, fabrikā ierodas abi pirāti, pārgērbušies – viens par Ziemassvētku vecīti, otrs par briedi. Tiek plānots īsto Ziemassvētku Vecīti iesprostot lielā dāvanu kastē – kamēr Rūķi pikojās. Tūlīt svētki tiks izjaukti, taču pateicoties  Ķiplociņam, Mazajam Rūķītim un Trollim, viss beidzās labi…

Izrādē skartas tēmas:

– Ja viens otram palīdz, var izdarīt neiespējamo…

– Ziemassvētkos visiem jābūt kopā…

Lomās 10 roku lelles – Ziemassvētku vecītis, Ķiploks-Ķiplociņš, Pirāts Bocmanis ( kā Briedis ), Pirāts Kapteinis ( kā Ziemassvētku Vecītis ), Kapteiņa Papagailis, 4 Rūķi, Trollis.

Fragments no izrādes